Porsgrunn Orienteringslag arrangerte NM-uka 2021 i Kilebygda. NM-arrangementet var en del av klubbens markering av 75-årsjubileet i 2021, og konkurransene var lagt til historiske trakter. NM senior individuelt ble sist arrangert her i området i 1958.

Les fullstendig innbydelse.

Torsdag 9. sep 2021 NM langdistanse senior og junior
Fredag 10. sep 2021 Mellomdistanse kvalifisering senior
Lørdag 11. sep 2021 NM mellomdistanse senior og junior
Søndag 12. sep 2021 NM stafett

Se hver enkelt løpsside for resultater, kart og løyper.


  • Vi gratulerer vinnerne i NM stafett 2021
    Premieutdeling D17 stafett
    Damer

    🥇 Nydalens SK
    🥈 NTNUI
    🥉 Byåsen IL

    Premieutdeling H17 stafett
    Herrer

    🥇 NTNUI
    🥈 Halden SK
    🥉 Kristiansand OK

  • Vi gratulerer vinnerne i NM mellomdistanse 2021
    Pallen D21 mellom
    D21

    🥇 Marie Olaussen, Fredrikstad SK
    🥈 Marianne Andersen, Kristiansand OK
    🥉 Andrine Benjaminsen, Lillomarka OL

    Pallen H21 mellom
    H21

    🥇 Audun Heimdal, NTNUI
    🥈 Jon Aukrust Osmoen, Nydalens SK
    🥉 (delt) Eirik Langedal Breivik, NTNUI
    🥉 (delt) Anders Nordberg, Nydalens SK

  • Vi gratulerer vinnerne i junior-NM mellomdistanse
    Pallen D19-20 mellom
    D19-20

    🥇 Mina Jørgensen, Tyrving IL
    🥈 Karen Hoel Jomaas, Fossum IF
    🥉 Ane Sofie Krogh, NTNUI

    Pallen H19-20 mellom
    H19-20

    🥇 Mikkel Holt, Freidig
    🥈 Halvor Tørnqvist Halden, Nydalens SK
    🥉 Bendik Eliassen, Halden SK

    Pallen D17-18 mellom
    D17-18

    🥇 Alva Marika Niklasson, Nydalens SK
    🥈 Une Holtermann, Porsgrunn OL
    🥉 Vilde Margrethe Sæbbø, Sandnes (Rogaland)

    Pallen H17-18 NM mellom
    H17-18

    🥇 Martin Vehus Skjerve, Verdal OK
    🥈 Kasper Bakken Ulseth, Nydalens SK
    🥉 Hans Urset, IL BUL-Tromsø

  • Vi gratulerer vinnerne i NM langdistanse 2021
    Pallen D21 NM lang 2021
    D21

    🥇 Anne M Hausken Nordberg, Nydalens SK
    🥈 Marianne Andersen, Kristiansand OK
    🥉 Andrine Benjanimsen, Lillomarka OL

    Pallen H21 NM lang
    H21

    🥇 Magne Dæhli, Halden SK
    🥈 Kasper Harlem Fosser, Heming Orientering
    🥉 Jon Aukrust Osmoen, Nydalens SK

    Pallen D19-20 NM lang
    D19-20

    🥇 Ane Sofie Krogh, NTNUI
    🥈 Tina Kalleson, Oppsal Orientering
    🥉 Ingrid Lamark, Ganddal IL

    Pallen H19-20 NM lang
    H19-20

    🥇 Clemens Sundby Øxnevad, NTNUI
    🥈 Bendik Eliassen, Halden SK
    🥉 Halvor Tørnqvist Halden, Nydalens SK

    Pallen D17-18 NM lang
    D17-18

    🥇 Mathea Gløersen, OL Tønsberg og omegn
    🥈 Une Holtermann, Porsgrunn OL
    🥉 Ingeborg Rygg Eikeland, Bergens TF

    Pallen H17-18 NM lang
    H17-18

    🥇 Martin Vehus Skjerve, Verdal OK
    🥈 Brage Takle, Kristiansand OK
    🥉 Iver Dalsaune Thun, Freidig

Hovedsponsorer:

Sponsorer:


Samarbeidspartnere:

Gave fra: